TRZYDNIOWY PROGRAM OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM

Trzydniowy program oczyszczający organizm, o którym mówiłam wczoraj w programie telewizyjnym, nie tylko poprawi funkcjonowanie naszego organizmu, ale też dzięki swoim składnikom takim jak natka pietruszki i kolendra oczyści nasze ciało z metali ciężkich. Oczywiście eliksir zastosowany u osoby, która na co dzień dba o zdrowie będzie miał lepsze i szybsze efekty niż u kogoś

Trzydniowy program oczyszczający organizm, o którym mówiłam wczoraj w programie telewizyjnym, nie tylko poprawifunkcjonowanie naszego organizmu, ale też dzięki swoim składnikom takim jak natka pietruszki i kolendra oczyści nasze ciało z metali ciężkich.

Oczywiście eliksir zastosowany u osoby, która na co dzień dba o zdrowie będzie miał lepsze i szybsze efekty niż u kogoś kto dopiero przechodzi na właściwą stronę mocy, jednak od czegoś trzeba zacząć.

 

Potrzebne składniki :

Sposób przygotowania :

Wszystkie składniki dokładnie myjemy. Miksujemy avocado, garść rukoli, garstkę natki i garstkę kolendry – w tym celu możemy użyć blender lub inne urządzenie tego typu, które posiadamy. Wyciskamy sok z limonki lub cytryny, dodajemy razem z oliwą i octem i miksujemy ponownie.

Przelewamy do ulubionego naczynia i pijemy. Smacznego !

* czynności powtarzamy przez minimum 3 dni

** jeżeli nie mamy w ogóle sprzętu kuchennego możemy zjeść sałatkę z wymienionych składników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *