Łączy nas pasja do jedzenia

Agnieszka Pająk
Food shopping assistant, supplier manager
odpowiedzialna za wybranie najlepszych dostawców
logo_ciemne
Czym jest portal #showfood.pl ? Mówiąc najprościej to internetowy #showroom z jedzeniem i napojami, czyli miejsce gdzie prezentujemy specjalnie wyselekcjonowane dla Was produkty najwyższej jakości.

Ponieważ #showroom zazwyczaj jest duży, będziemy się dla Was rozrastać wyszukując najlepsze produkty lokalne i zagraniczne, które są zdrowe, smaczne i pozbawione możliwie wszelkich syntetycznych składników, ponadto są “fancy” i po prostu miło jest je mieć w swoim domu, a jeszcze milej konsumować.

Bo jedzenie też może być “glamour”.
Jeżeli są produkty, które chciałbyś/chciałabyś abyśmy mieli w Naszej ofercie, napisz do Nas ! Postaramy się zweryfikować informacje otrzymane od Was i wyszukać dla Was jak najlepsze rozwiązanie !

NASZA WIZJA

Chcemy być jednym z najlepszych sklepów internetowych w Polsce sprzedających zdrowe i smaczne produkty żywnościowe. Już teraz jesteśmy #1 sklepem na Świecie, gdzie Klient może zrobić zakupy zgodnie ze swoim metabolicznym IQ.

 

show_baner

800_angie

Agnieszka Pająk

Food shopping assistant, supplier manager
odpowiedzialna za wybranie najlepszych dostawców

800_grace

Dr Grażyna Pająk

HealthCoach, Product Advisor;
odpowiedzialna za dobór produktów

ZAPLECZE TECHNICZNE

Tech Manager odpowiedzialny za stronę techniczną serwisu

LOGISTYKA

Linking Business TEAM Operations Manager odpowiedzialny za realizację zamówień i obsługę Klienta

 

NASZA MISJA

Naszą misją jest udostępnić Konsumentom produkty, które charakteryzują się następującymi cechami :

Pochodzą od zaufanych dostawców, którzy przygotowują swoje produkty zgodnie z wysokimi standardami jakości
Nie zawierają sztucznych składników i konserwantów
Równoważą cechy funkcjonalne (bez glutenu, bez cukru, bez TRANSów, bez GMO itp.) z możliwie najlepszymi doświadczeniami sensorycznymi (smak i zapach)
Chcemy również sprawić aby zakupy online w Naszym sklepie były możliwie najbardziej przyjemnym doświadczeniem . Naszą misją jest sprawienie aby cały proces był jak najbardziej intuicyjny.

Aby zapewnić łatwe wybieranie produktów, stworzyliśmy legendę dzięki której Klient może za pomocą prostych ikonek sprawdzić ważne dla niego cechy produktu, jak również stworzyć listę zakupów ze względu na preferowane przez Siebie wyróżniki.

Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić wysoki standard realizacji zamówienia od pakowania, poprzez wysyłkę, aż do momentu kiedy Klient odbierze swoją przesyłkę a nawet i dalej, kiedy będzie mógł rozkoszować się najwyższą jakością produktów.Zrobimy wszystko co w Naszej mocy, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi Klienta – tak aby wszelkie potrzeby Gości naszego sklepu zostały spełnione, a cały proces zakupowy był miły i przyjemny.

Wraz z rozwojem chcemy również dostarczyć Wam wiele informacji na temat właściwości danych składników, przepisy w jaki sposób można używać Nasze produkty w poszczególnych daniach, video instrukcje jak gotować ora wiele innych.